VIC: To mi je od Vijagre





Razgovaraju Mujo i Fata ujutro: – Mujo, bolan, je l’ bi hteo da nam
spremim šunku s jajima? Pa da nam skuvam kaficu?
Mujo odgovara: – Jok, izgubio sam apetit… Al’, to mi je od Vijagre.



Kad je došlo vreme ručka, Fata će opet: – Mujo, mogu nam zaćas spremiti
gotovu supicu i ono meso…
Mujo opet odgovara: – Ma, reko’ sam ti da sam od Vijagre izgubio apetit…
Kad je došlo vreme večere, eto opet Fate: – Mujo, da nam začas spremim
sendviče i ćaj?

Mujo i opet odgovara: – Ama, već ti reko’, nije mi do jela od te
proklete Vijagre sam …
Prekine ga Fata:- Pa dobro, čoveče, jeb’la te Vijagra, silazi već
jednom s mene, ja umirem od gladi

Постави коментар